fbpx
(+48) 502 704 859 olga@olgahoffman.com

– FOTOGRAFIA CIĄŻOWA –

Oczekiwanie na narodziny dziecka to bardzo wyjątkowy i emocjonalny czas. Te niepowtarzalne chwile warto zarejestrować na fotografiach.

Na Twojej sesji ciążowej wyczarujemy klasycznie piękne kadry, które zostaną z Tobą na całe życie.

Rozumiem wyjątkowość sytuacji, dlatego tak ważne jest dla mnie, abyś czuła się pewnie i miała świadomość, że jesteś w dobrych rękach.

Krok po kroku przeprowadzę Cię przez Twoją sesję ciążową.Ważne jest dla mnie aby sesja zdjęciowa była, dla ciebie, cudownym doświadczeniem.

NAJLEPSZY MOMENT NA SESJĘ

Standardowo zdjęcia ciążowe wykonuje się między 28. a 34. tygodniem ciąży. Jednak tak naprawdę zależy to od Ciebie i Twojego samopoczucia.

Pamiętaj jednak, że lepiej mieć sesję wcześniej niż później, pod koniec ciąży trudno się poruszać, a samopoczucie fizyczne niekoniecznie jest wtedy najlepsze.

Sesję należy rezerwować co najmniej trzy miesiące wcześniej.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO SESJI

Po dokonaniu rezerwacji otrzymasz email z informacjami, jak się przygotować. Będą tam rady dotyczące tego, co wziąć ze sobą czy jak przygotować skórę.

Zapewniam również wykonanie makijażu i fryzury przed sesją. Koszt dodatkowy to 150–200 zł.

STROJE NA SESJĘ

Zapewniam część strojów na sesję. Są to klasyczne sukienki, wszystkie w bardzo dobrym stanie, wyprane przed sesją. Jeśli jednak masz coś, w czym bardzo chciałabyś wystąpić, zachęcam do przyniesienia. Pamiętaj jednak, że przed sesją wszystko powinno zostać starannie wyprasowane.

MIEJSCE SESJI

Sesja odbywa się u mnie w studiu lub w plenerze na terenie Klubu Sosnowego.